Vpaper biroja papīrs

     Vpaprer-  tas ir inovatīvs Unibind kompānijas izstrādājums, kas nodrošina iesietiem dokumentiem 180 grādīgu atvērumu.  Tagad neatkarībā no lapu daudzuma, Jūsu iesietais dokuments plaši atvērsies un lapas atvērtā dokumentā stāvēs Jūsu nofiksētā vietā.

     Vpaprer-  tas ir balts A4 formāta papīrs ar dubulto locījuma vietu gar vienu lapas malu, kas dod iespēju lapām plaši atvērties gan uz vienu, gan uz otru pusi. Šīs papīrs ir ideāli piemērots iesiešanai ar Unibind sistēmām, ka arī ar citām iesiešanas tehnoloģijām- līmējošiem aprātiem, dokumentu saspiešanas aparātiem, skavotājiem un ātršuvējiem. Rezultāts būs vienmēr vienāds – Jūs varēsiet plaši atvērt dokumentu uz jebkuras Jūsu izvēlētās lapas. Jums būs ērti lasīt un darboties ar dokumentu, kā arī taisīt nepieciešamas piezīmes ar vienu roku.

     Vpaper ir augsti kvalitatīvs 120gr. un 160. gr. papīrs, kas ir pieejams A4 vertikālā un A4 horizontālā formātā un ir piemērots drukāšanai ar lāzera un tintes printeri.

     Klienti un partneri vienmēr ciena kvalitatīvi izdrukātus un profesionāli noformētus dokumentus. Tagad Jums ir iespēja izcelties un pārsteigt savus klientus ar profesionāli noformētu dokumentu ar 180 grādīgu atvērumu.