Papildus Unibind produkti un aksesuāri

Sertifikātu A4 formāta cietie vāki, licenču, sertifikātu, diplomu, goda rakstu, u.c. dokumentu izvietošanai. 4 dekoratīvi sudraba stūrīši nodrošina vākiem profesionālu izskatu. Vākus var personificēt ar uzņēmuma logo vai dokumenta nosaukumu. Vāki ir piemēroti gan personifikācijai ar karstspiedes tehnoloģiju gan ar Unibind speciālo digitālu UniFoilPrinteri.

Speciālo aksesuāru klāsts dod iespēju optimizēt darbu ar iesietiem dokumentiem:
SteelClass – aksesuārs, ar kura palīdzību var sistematizēt un uzglābāt jau iesietus dokumentus reģistra mapēs. SteelClass dod iespēju sakārtot dokumentus bez to caurumošanas un ir paredzēts vairākkārtīgai izmantošanai. Pielietojums: otra līguma kopija, prezentācijas materiāli, konferenču un semināru materiāli, atskaites, instrukcijas, statistika, cenu lapas, piedāvājumi u.t.t.

Pašlīmējošās kabatiņas – speciālās kabatiņas, ar kuru palīdzību var papildināt iesietus dokumentus ar nepieciešamo informāciju.

Pielietojums: Vizītkaršu kabatiņas var pielietot piedāvājumos, atskaitēs, projektos, tāmēs, jo neviena prezentācija nebūs pilnīga bez vizītkartes. CD kabatiņā var pievienot digitālos attēlus, produktu apskates vai digitālos katalogus saviem prezentāciju dokumentiem. Trīsstūrveida kabatiņas ideāli piemērotas brošūrām, skrejlapām vai anotācijām.

Paraugi: