DOKUMENTU IESIEŠANAS SISTĒMAS
DOKUMENTU IESIEŠANAS SISTĒMAS
PERSONIFIKĀCIJAS SISTĒMAS
PERSONIFIKĀCIJAS SISTĒMAS
DOKUMENTU UN DIPLOMDARBU IESIEŠANAS PAKALPOJUMI
DOKUMENTU UN DIPLOMDARBU IESIEŠANAS PAKALPOJUMI.

Biznesa plāni, attīstības plāni, prezentācijas dokumenti, diplomdarbi, kursa darbi, konferenču materiāli, semināru materiāli, zinātniskie darbi, atskaites, katalogi, cenu lapas, statistika, grāmatas, tulkojumi, konkursa un tendera dokumenti, komercpiedāvājumi, līgumi, projekti, tāmes, tehniskā dokumentācija, paskaidrojošās piezīmes, instrukcijas, akreditācijas dokumenti, metodiskie materiāli, grāmatvedības dokumenti, arhīvs un t.t

  

ABOUT ADDRESS FOLLOW US ON FACEBOOK
Unibind kompānijas distributors, kas no 2016.gada 15. augusta kļuva vienīgā oficiālā Unibind kompānijas pārstāvniecība Baltijas valstīs.
Produkti: Dokumentu iesiešanas sistēmas Unibind un tas izejmateriāli – mapes drukātu dokumentu noformēšanai. Dokumentu personifikācijas iekārtas- UniFoilPrinter un CaseMaking sistēmas. Aksesuāri, kas optimizē darbu ar iesietiem dokumentiem.

UDS Solution, SIA
Unibind kompānijas distributors Baltijas valstīs

  Jur. adrese: Lidoņu 17, Rīga, LV-1055

 Tālr.: +371 20006430

 E-pasts: info[at]udsbaltic.com

 Darba laiks: darbadienas 9.00-17.30

Uzņēmuma facebook lapā
www.fb.com/UnibindBaltic spiediet “Patīk-Like”, „Sekot – Follow” и “Dalies-Share”, tad nākotnē pirmie uzzināsiet par kompānijas produktu jaunumiem, dažādiem aktuāliem piedāvājumiem un jaunām tendencēm dokumentu noformēšanas jomā.